در راستای ارج نهادن به مقام والای شهدا واهمیت درختکاری بامشارکت اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه۲۰ صورت پذیرفت

 

سرپرست مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان ری از کاشت نهال به نام شهدای ری با مشارکت اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰در روز درختکاری و هفته منابع طبیعی با حضور مقامات محلی و خانواده معظم شهدا در این مرکز خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان ری،در این مراسم که با مشارکت شهرداری منطقه۲۰ صورت گرفت ، مهدی زنگانه با اعلام این خبر و با اشاره به مقام والای شهدا اظهار کرد: شهدا مایه افتخار و مباهات ملت و خانواده معظم شهدا و ایثارگران سرمایه های با ارزش جامعه هستند.

 

وی بیان کرد: امروزه با توجه به صنعتي شدن جوامع بشری درختان نقش بسزایی در تامين سلامت اعضاي جامعه ايفا مي كنند.

 

زنگانه کاشت نهال و توسعه درختکاری را خدمت به محیط زیست توصیف کرد که باعث ارتقای کیفیت بخشی به محیط زندگی درآینده خواهد شد.

 

وی ابرازامیدواری کرد که با تلاش در این جهت، حتی با کاشتن یک نهال کوچک، محیطی زیبا و آباد را برای خود و دیگر افراد جامعه مهیا کنیم.

 

گفتنی است این مراسم با حضور مهندس توده زارع شهردار، دکترسالومه زریه رئیس اداره آسیب های اجتماعی شهردارشهرستان ری ،خانم افخمی، رئیس اداره اجتماعی شهرداری ناحیه۲ ، پدرشهیدان والا مقام ملکی ، آقای مومنی، رئیس دفتر تولیت حرم مطهرشاه عبدالعظیم(ع) ، آقای پارسایی، رئیس مجمع خیرین اتاق تهران وجمعی ازکارکنان وکارشناسان هردو ارگان به مناسبت روزدرختکاری وهفته منابع طبیعی چند اصله نهال به نام و یاد دو برادرشهید این شهرستان به نام های مهدی و مصطفی ملکی در این مرکز کاشته شد.