عطای مجوز نوع الف آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد به مدیرعامل شرکت صنعتی پوشاک هاکوپیان توسط مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و هیات همراه در راستای توسعه آموزش های مهارتی و تولید محور مجوز نوع الف آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد را به مدیرعامل شرکت صنعتی پوشاک هاکوپیان اعطاء کرد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، جواد روان بخش ضمن بازدید از بخش هاي مختلف این كارخانه، اظهار داشت: با توسعه آموزش های مهارتی در تولید و بازاریابی صنایع پوشاک به عنوان فرصتی مناسب با توجه به ظرفیت بالای این صنعت در اشتغال، افراد علاقمند می توانند کسب و کار های مختلفی در این حوزه راه اندازی کنند.

وی خاطر نشان کرد: امروزه و با رشد روز افزون تکنولوژی یکی از عوامل اساسی در تولید و توسعه اقتصادی، منابع انسانی ماهر است و سرمایه انسانی دارای دانش، مهارت و خلاقیت می‌تواند با خلق روش‌های نوین بازارهای فروش برای کالاهای تولید شده بدست آورد و موجب رونق کسب و کار در صنایع مختلف شود.

روان بخش عنوان كرد: در راستاي ارتقاء سطح كمي و كيفي مهارت، مواردی از قبیل آموزش های تکمیلی در کارگاه های تابعه شرکت هاکوپیان در قالب طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی، برگزاری آزمون های عملی فناوري طراحی مد ، آماده سازی نخبگان مهارتی جهت کسب افتخار در المپیادهای جهانی، در اين جلسه مطرح شده و مورد تبادل نظر قرار گرفت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران بیان کرد: در راستای توسعه آموزش های مهارتی می توان در در زمينه آموزش حرفه هاي مختلف طراحي و دوخت و اجراي آموزش هاي توليد محور همکاری های مطلوبی را انجام داد.

همچنین مدیرعامل شرکت صنعتی پوشاک هاکوپیان ضمن تشریح عملکرد مجموعه، در حوزه های مختلف با بیان کارآمدی آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان یکی از راهکارهای تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر  بر توسعه همکار های دو جانبه تاکید کرد.

سومبات هاکوپیان اظهار داشت: با توجه به سابقه همکاری با مجموعه فنی و حرفه ای در حوزه المپیاد و طراحی پروژه  بسیار علاقمند به گسترش مهارت آموزی در جامعه هستيم و در توسعه آموزش های مهارتی نوین در حوزه طراحی هر گونه همکاری لازم را خواهیم داشت.